• Ręcznie krojone mięso, sól, pieprz i świeży czosnek, nadają jej wyrazisty smak, według stałych klientów przypomina „kiełbasę od babci”. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,6 – 0,7 kg.

 • Kiełbasa krucha

  37,00  /kg

  Chuda, aromatyczna i wyjątkowa w smaku, ręcznie krojone kawałki mięsa podkreślają jej wartość smakową, a o kruchości decyduje właściwy proces technologiczny oraz sprawna ręka wędzarza. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,2 – 0,3 kg.

 • Kiełbasa carska

  36,00  /kg

  Chuda, ręcznie krojona, naturalnie przyprawiona, wędzona na naturalnym dymie. Najwyższej jakości składniki są gwarantem jej smaku i zadowolenia klientów. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,4 – 0,6 kg.

 • Peklowane kawałki mięsa, przyprawione mieszanką naturalny przypraw, starannie wędzone i suszone w tradycyjnej wędzarni. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,2 – 0,3 kg.

 • Hit wśród naszych kiełbas! Klienci doceniają ją za smak i przede wszystkim za to, że nadaje się do spożywania zarówno na zimno jak i na ciepło, tłuściejsza, o jej smaku decyduje odpowiednia mieszanka przypraw. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,2 – 0,3 kg.

 • Kiełbasa z beczki

  26,00  /kg

  Aromatyczna kiełbasa, odrobinę bardziej tłusta od pozostałych, idealnie nadaje się na grilla, do smażenia i pieczenia. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,3 – 0,4 kg.

 • Kiełbasa szefa

  28,00  /kg

  Soczysta i bardzo aromatyczna z dodatkiem gorczycy. Czas wysyłki: 2 dni robocze.  Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,3 – 0,4 kg.

 • Kiełbasa o klasycznym smaku, delikatna, soczysta, doskonale smakuje na gorąco. Czas wysyłki: 2 dni robocze.  Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,1 – 0,15 kg.

 • Rogal proniewicki

  42,00  /kg

  Ręcznie krojone i formowane kawałki szynki, naturalne przyprawy i lokalna receptura sprawia, że ma niepowtarzalny smak i aromat. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 1,2 – 2,2 kg.

 • Kiełbasa krakowska

  39,00  /kg

  Klasyka w naszym wydaniu, świeżo mielony kminek i ręcznie krojone kawałki szynki. Swoją soczystość zawdzięcza wędzeniu i parzeniu. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,6 – 0,8 kg.

 • Ręcznie krojone kawałki szynki, świeżo mielony kminek oraz suszenie w tradycyjnej wędzarni. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,3 – 0,4 kg.