• Salceson z pieca

  38,00  /kg

  Król wśród wędlin podrobowych! Wyjątkowy smak odpowiednio dobranych kawałków mięsa, podrobów, ziół i przypraw naturalnych. Pieczony w naturalnym flaku wieprzowym. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,5 – 1 kg.

 • Kaszanka z pieca

  28,00  /kg

  Odpowiednio dobrany rodzaj kasz, kawałki mięsa oraz mieszanka przypraw naturalnych. Wyrób o wyraźnym, nieco pikantnym smaku. Nadaje się do przygotowania na ciepło. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,3 – 0,6 kg.

 • Pieczeń z pieca

  30,00  /kg

  Mielone mięsa, przyprawy naturalne, pieczona w tradycyjnym piecu, w smaku przypomina klasyczny smak a' la mielonki. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,6 – 0,9 kg.

 • Mięsiwo

  32,00  /kg

  Ręcznie krojone kawałki golonki, przyprawione naturalnie ziołami i czosnek a następnie gotowane na wolnym ogniu. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 1 – 1,3kg.

 • Pasztet

  32,00  /kg

  Wyjątkowy smak odpowiednio dobranych kawałków mięsa, ziół i przypraw naturalnych. Pieczony w tradycyjnym piecu. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,8 – 1,3 kg.

 • Pasztetowa wędzona

  29,00  /kg

  Kremowa konsystencja, naturalne przyprawy, dodatkowe wędzenie na naturalnym dymie sprawia że smakuje wyjątkowo. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 1 – 1,2 kg.

 • Pasztetowa parzona

  27,00  /kg

  Kremowa konsystencja, naturalne przyprawy tj. pieprz, sól, ziele angielskie a następnie gotowana na wolnym ogniu. Smarowalna, idealna na kanapki. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,6 – 0,9 kg.

 • Wątrobianka

  27,00  /kg

  Sekret jej smaku to mięso, wątroba w połączeniu z odpowiednio dobraną kompozycją naturalnych przypraw i ziół. Przygotowana na podstawie wiekowej podlaskiej receptury. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,4 – 0,9 kg.

 • Słonina prasowana

  29,00  /kg

  Kawałki słoniny przyprawione naturalnymi przyprawami, następnie gotowana na wolnym ogniu. Idealna na przyjęcia w towarzystwie ogórka kiszonego. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 1 – 1,5 kg.

 • Kiszka ziemniaczana

  27,00  /kg

  Podlaska specjalność! Ziemniaki wymieszane ze skwarkami i przyprawami naturalnymi. Pieczona w naturalnej osłonce. Idealna do podgrzania w piekarniku, patelni czy grillu. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Minimalna waga około 0,6 kg Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,3 – 0,6 kg.