• Boczek dziadunia

  43,00  /kg
  Sztuki boczku leżakują 10 dni w roztworze soli, ekologicznych ziół i przypraw, następnie tradycyjnie wędzone, co nadaje im wyjątkowy smak. Idealny do jajecznicy. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,6 – 0,9 kg.
 • Sztuki mięsa leżakują 10 dni w roztworze soli, ekologicznych ziół i przypraw, następnie wędzone na naturalnym dymie co nadaje im wyjątkowy smak. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,6 – 1,2 kg.
 • Baleron dziadunia

  45,00  /kg
  Ręcznie formowane kawałki karkówki, leżakują 10 dni w roztworze soli i naturalnych przypraw, następnie tradycyjnie wędzone co nadaje im wyjątkową kruchość i smak. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,6 – 0,9 kg. .
 • Szynka dziadunia

  48,00  /kg

  Soczyste mięśnie szynki leżakujące 10 dni w roztworze soli, ziół i przypraw, następnie wędzone naturalnie, co nadaje im wyjątkową kruchość i smak. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,6 – 0,9 kg.

 • Kiełbasa palcówka

  37,00  /kg

  Szlachetna kiełbasa z najwyższej jakości mięsa, przyprawiona niepowtarzalną mieszanką naturalnych przypraw z dodatkiem odpowiedniej ilości soli, wędzona nad paleniskiem, doceniana szczególnie przez znawców smaku. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,3–0,4 kg.

 • Smalczyk

  46,00  /kg

  Kawałki wysmażonej słoniny z jabłkiem, cebulą i naturalnymi przyprawami. Idealnie smakuje z pajdą chleba i kiszonym ogórkiem. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży 0,2 – 0,3 kg.

 • Kawałki słoniny marynowane w zalewie, przyprawiona majerankiem. Dzięki długiemu dojrzewaniu w soli z dodatkiem przypraw słonina uzyskuje niepowtarzalny smak, miękkość oraz niespotykanie wydłużoną trwałość. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,3 – 0,6 kg.