• Bekon z wędzarni

  43,00  /kg

  Wyselekcjonowany mięsień polędwicy z cienką warstwą tłuszczyku, odpowiednia długość peklowania w przyprawach naturalnych oraz tradycyjne wędzenie dymem olchowym dodają mu walorów smakowych. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,6 – 1,2 kg.

 • Boczek z wędzarni

  39,00  /kg

  Sztuka mięsa, naturalnie wędzona na drewnie olchowym, delikatny i aromatyczny dzięki mieszance naturalnych przypraw. Czas wysyłki: 2 dni robocze.  Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,6 – 0,9 kg.

 • Najszlachetniejsza sztuki mięsa, naturalnie przyprawiona, wędzona nad dymem olchowym. Delikatna i subtelna w smaku. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,3– 0,6 kg.

 • Szynka z wędzarni

  40,00  /kg

  To sztuka mięsa ręcznie formowana z dodatkiem naturalnych przypraw oraz tradycyjne wędzona na drewnie olchowym. Czas wysyłki: 2 dni robocze.  Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,6 – 0,9 kg.

 • Wyselekcjonowany mięsień szynki z cienką warstwą tłuszczyku, odpowiednio peklowany z dodatkiem przypraw naturalnych oraz wędzony w naturalnej wędzarni. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,6 – 0,9 kg.

 • Szynka myśliwska

  40,00  /kg

  Soczysta sztuka mięsa, przyprawiona ziołami, pieczona i wędzona w naturalnej wędzarni. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,6 – 0,9 kg.

 • Szynka z rusztu

  41,00  /kg

  Sztuka mięsa, z cienką warstwą tłuszczyku, obsypana ziołami, pieczona i wędzona w naturalnej wędzarni. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,6 – 0,9 kg.

 • Jej wyjątkowy smak uzyskujemy przez naturalne wędzenie na drewnie olchowym, delikatna i aromatyczna dzięki dodatkowi naturalnych przypraw. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,6 – 1,2 kg.

 • Baleron z wędzarni

  41,00  /kg

  Kawałki karkówki, ręcznie formowane. Delikatny i aromatyczny dzięki naturalnym przyprawom, swoją soczystość zawdzięcza długiemu peklowaniu i wędzeniu nad drewnem olchowym. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,6 – 0,9 kg.

 • Aromatyczne kawałki żeber wędzonych na naturalnym dymie, idealne do bigosu, grochówki czy żurku. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,6 – 1,2 kg.

 • Schab z pieca

  51,00  /kg

  Chuda sztuka mięsa peklowana w soli oraz naturalnych przyprawach takich jak czosnek, liść laurowy i  majeranek, nadaje niepowtarzalny smak. Pieczony w piecu w sposób naturalny. Czas wysyłki: 2 dni robocze.  Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,6 – 0,9 kg.

 • Szynka z pieca

  45,00  /kg

  Mięso, przyprawy, odpowiednie peklowanie oraz pieczenie w tradycyjnym piecu sprawia że jest wyjątkowo soczysta i aromatyczna. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,5 – 0,9 kg.

 • Boczek z pieca

  45,00  /kg

  Sztuka mięsa peklowana z dodatkiem przypraw ekologicznych, pieczona w piecu w sposób tradycyjny.  Wyczuwalny smak i aromat wędzonej papryki. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,4– 0,9 kg.

 • Karkówka z pieca

  46,00  /kg

  Sztuka mięsa peklowana z dodatkiem przypraw naturalnych, pieczona w piecu w sposób tradycyjny. Wyczuwalny smak i aromat wędzonej papryki. Czas wysyłki: 2 dni robocze.  Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,5 – 0,9 kg.