• Surowo - dojrzewająca i suszona sztuka mięsa. Delikatny smak zawdzięcza soli, ziołom, długiemu kilku tygodniowemu okresowi dojrzewania i suszenia na „zimnym dymie olchowym”. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,6 – 0,9 kg.

 • Kumpiak proniewicki

  63,00  /kg

  Przypomina smakiem szynkę parmeńską. Smak zawdzięcza długiemu procesowi dojrzewaniu, soli i ziołom. „Kumpiak Proniewicki” został nagrodzony I miejscem w konkursie „Nasze Kulinarne dziedzictwo” - Smaki Podlasia. Czas wysyłki: 2 dni robocze.  Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,6 – 1,2 kg.

 • Kiełbasa dla smakoszy, długo dojrzewająca, podwędzana, okraszona naturalnymi przyprawami. Czas wysyłki: 2 dni robocze. Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,3 – 0,4 kg.

 • Długo dojrzewająca i podwędzona z wyrazistym pieprzowym posmakiem. Czas wysyłki: 2 dni robocze.  Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%. Cały kawałek waży od 0,3 – 0,4 kg.

 • Kiełbasa chorizzo

  47,00  /kg

  długo dojrzewająca i podwędzana, przyprawiona papryką. Nasze wydanie wyjątkowej w smaku pikantnej hiszpańskiej kiełbaski.

  Czas wysyłki: 2 dni robocze.  Wysyłka odbywa się od poniedziałku do czwartku.

  Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może znacznie się różnić +/- 10%.

  Cały kawałek waży od 0,1 – 0,15 kg.